Душовий піддон Ravak Perseus A027701510
Ravak Perseus A027701510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Perseus A027701510
Усі ціни 7 →Душовий піддон Ravak Galaxy 90х90 см Perseus 90 PP (A027701510) A027701510 | 7 886 грн. |
Душевой поддон RAVAK Galaxy PERSEUS 90 PP квадратный, 900x900 мм белый A02 | 7 886 грн. |
Душовий піддон Ravak Perseus-90 PP A027701510) | 10 550 грн. |
Душевой поддон Ravak Galaxy 90х90 см Perseus 90 PP (A027701510) A027701510 | 7 886 грн. |
Душевой поддон Ravak Perseus-90 PP белый A027701510 | 11 266 грн. |
Душовий піддон Ravak Perseus-90 PP 900х900 мм (A027701510) | 11 266 грн. |
Додаткові функції і можливості душового піддона Ravak Perseus A027701510:
- Виготовлений з матеріалу з антибактеріальними властивостями "Antibac"
Модификації Ravak Perseus A027701510
Ціни на Ravak Perseus A027701510 |
---|---|---|---|---|
Ravak Perseus A024401510 | від 9 546 грн. | 2 пропозиції | ||
Ravak Perseus A027701510 | від 7 886 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Perseus A02AA01510 | від 9 701 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →