Душовий піддон Ravak Perseus Pro 10° XA057701010
Відео 1Фото 6 |
Ravak Perseus Pro 10° XA057701010 80x80 см90x90 см |
|
Завдяки внутрішньому обертанню на 10° широкий кут в піддоні забезпечують новий простір для зберігання косметики та інших аксесуарів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Perseus Pro 10° XA057701010
Піддон для душової кабіни RAVAK Perseus Pro 10° 90x90x3.2см композитний бе | 11 180 грн. |
Душевой поддон Ravak Perseus Pro 10` 90х90 см (XA057701010) XA057701010 | 11 180 грн. |
Душевой поддон Ravak Perseus Pro 10° 90х90 белый XA057701010 | 11 180 грн. |
Піддон для душової кабіни RAVAK Perseus Pro 10° 90x90x3.2см композитний бе | 11 180 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ravak Perseus Pro 10° XA057701010
Ціни на Ravak Perseus Pro 10° XA057701010 |
---|---|---|---|---|
Ravak Perseus Pro 10° XA054401010 | від 8 858 грн. | 2 пропозиції | ||
Ravak Perseus Pro 10° XA057701010 | від 11 180 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →