Душовий піддон Ravak Ronda A204001320
Ravak Ronda A204001320 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Ronda A204001320
Усі ціни 6 →Душовий піддон Ravak Ronda-80 EX білий A204001320 | 9 417 грн. |
Душевой поддон RAVAK Kaskada RONDA 80 EX-R полукруглый, 805x805 мм белый A | 7 155 грн. |
Душовий піддон Ravak Ronda-80 EX (A204001320) | 9 520 грн. |
Душевой поддон Ravak Kaskada 80х80 см Ronda 80 EX (A204001320) A204001320 | 8 944 грн. |
Душевой поддон Ravak Ronda-80 EX белый A204001320 | 8 944 грн. |
Душовий піддон Ravak Ronda-80 EX-R A204001320 | 9 417 грн. |
Додаткові функції і можливості душового піддона Ravak Ronda A204001320:
- Виготовлений з матеріалу з антибактеріальними властивостями "Antibac"
- Зроблений під облицювання керамічною плиткою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →