Тумба під умивальник Ravak SD Chrome 700
Фото 2 |
Ravak SD Chrome 700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD Chrome 700
Шафка під умивальник SD 700 Chrome капучино / білий X000000962 | 14 147 грн. |
Шафка під умивальник SD 700 Chrome капучино/білий X000000962 | 10 857 грн. |
Тумба под раковину RAVAK Chrome SD подвесная, 700x490 мм h470, белый/белый | 11 970 грн. |
Тумба під умивальник Ravak Chrome 700 (X000000532) | 15 120 грн. |
Шафка під умивальник SD 700 Chrome білий / білий X000000532 | 14 706 грн. |
Модификації Ravak SD Chrome 700
Ціни на Ravak SD Chrome 700 |
---|---|---|---|---|
Ravak SD Chrome 600 | від 10 131 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak SD Chrome 700 | від 10 857 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak SD Chrome 800 | від 11 517 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →