Тумба під умивальник Ravak SD Chrome II 600
Фото 5 |
Ravak SD Chrome II 600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD Chrome II 600
Усі ціни 11 →Шафка під умивальник SD 600 Chrome II капучино / білий X000000919 | 19 565 грн. |
Шафка під умивальник SD 600 Chrome II білий/білий X000000918 | 20 124 грн. |
Тумба під умивальник RAVAK SD Chrome II 60x50x49см підвісна біла X00000091 | 20 521 грн. |
Ravak Ravak Шафка д/раковини SD CHROME 2 600, 60x49x50, білий/білий - X000 | 17 005 грн. |
Тумба под раковину RAVAK Chrome II SD подвесная, 600x490 мм h500, капучино | 15 652 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Ravak SD Chrome II 600
Ціни на Ravak SD Chrome II 600 |
---|---|---|---|---|
Ravak SD Chrome II 600 | від 15 652 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak SD Chrome II 700 | від 16 752 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak SD Chrome II 800 | від 18 025 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →