Тумба під умивальник Ravak SD Chrome II 800
Фото 5 |
Ravak SD Chrome II 800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD Chrome II 800
Усі ціни 13 →Шафка під умивальник SD 800 Chrome II капучино / білий X000000923 | 22 532 грн. |
Шафка під умивальник SD 800 Chrome II капучино/білий X000000923 | 22 532 грн. |
Тумба під умивальник RAVAK SD Chrome II 80x50x49см підвісна коричнева X000 | 22 532 грн. |
Ravak Ravak Шафка для д/раковини SD CHROME 2 800, 80х49х50 см, білий/білий | 22 015 грн. |
Тумба под раковину RAVAK Chrome II SD подвесная, 800x490 мм h500, белый/бе | 22 016 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Ravak SD Chrome II 800
Ціни на Ravak SD Chrome II 800 |
---|---|---|---|---|
Ravak SD Chrome II 600 | від 15 652 грн. | 12 пропозицій | ||
Ravak SD Chrome II 700 | від 16 752 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak SD Chrome II 800 | від 18 025 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →