Тумба під умивальник Ravak SD Classic II 800 L
Фото 4 |
Ravak SD Classic II 800 L раковина ліворуч раковина праворуч |
|
Тумба може продаватися без умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD Classic II 800 L
Усі ціни 11 →SD 800-L Classic II тумба під умивальник капучино / білий X000000913 | 17 157 грн. |
SD 800-L Classic II тумба під умивальник білий/білий X000000910 | 17 630 грн. |
Тумба под раковину RAVAK CLASSIC II L SD 800x490 мм h600, латте/белый X000 | 12 010 грн. |
Тумба под умывальник Ravak SD 800-L Classic II латте X000000912 | 17 157 грн. |
Ravak SD 800-L CLASSIC II БЕЛАЯ X000000910 | 17 630 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Ravak SD Classic II 800 L
Ціни на Ravak SD Classic II 800 L |
---|---|---|---|---|
Ravak SD Classic II 800 R | від 12 461 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak SD Classic II 800 L | від 12 010 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →