Тумба під умивальник Ravak SD Clear 1000
Фото 8 |
Ravak SD Clear 1000 80 см100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SD Clear 1000
Усі ціни 15 →Шафка під умивальник SD Clear тисячу Черешня X000000760 | 27 090 грн. |
Тумба для раковини Ravak Clear 1000 100 см білий (X000000759) X000000759 | 27 434 грн. |
Шафка під умивальник SD Clear 1000 X000000759 | 25 585 грн. |
Тумба під умивальник RAVAK SD Clear 100x40x38см підвісна біла X000000759 | 25 989 грн. |
Ravak Ravak Шафка д/раковини SD CLEAR 1000, 100х38х42, білий/білий - X0000 | 21 619 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Ravak SD Clear 1000
Ціни на Ravak SD Clear 1000 |
---|---|---|---|---|
Ravak SD Clear 800 | від 19 298 грн. | 13 пропозицій | ||
Ravak SD Clear 1000 | від 21 619 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →