Душова кабіна Ravak SmartLine 90x90 (1SV77A00Z1)
Фото 8 |
Ravak SmartLine SMSRV4-90 80x8090x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SmartLine 90x90
Усі ціни 9 →SMSRV4-90 хром + transparent 1SV77A00Z1 | 34 826 грн. |
Ravak Ravak SMSRV4-90 Хром Transparent (1SV77A00Z1) 1SV77A00Z1 | 49 751 грн. |
Душова кабіна квадратна RAVAK SmartLine SMSRV4 дводверна без піддону 90x90 | 49 837 грн. |
Ravak Ravak Душ. штора SMSRV 4-90, transparent, хром - 1SV77A00Z1 | 42 112 грн. |
Душевая кабина RAVAK SmartLine SMSRV4-90 квадратная, 900x900 мм h1900, про | 39 870 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak SmartLine SMSRV4-90:
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Піддон купується окремо
Модификації Ravak SmartLine
Ціни на Ravak SmartLine |
---|---|---|---|---|
Ravak SmartLine 80x80 | від 38 631 грн. | 2 пропозиції | ||
Ravak SmartLine 90x90 | від 34 826 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →