Змішувач Ravak Suzan SN 011.00
Фото 4 |
Ravak Suzan SN 011.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Suzan SN 011.00
Усі ціни 11 →Ravak Ravak Suzan SN 011.00 X070001 | 2 967 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний RAVAK Suzan хром латунь з донним кл | 2 967 грн. |
Змішувач для умивальника Ravak Suzan SN 011.00 (X070001) X070001 | 2 077 грн. |
Ravak Ravak Змішувач SUZAN д/раковини з відкріванням стоку (SN 011.00) - X | 2 076 грн. |
Змішувач для раковини RAVAK Suzan SN 011.00 с донным клапаном, хром X07000 | 2 077 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →