Змішувач Ravak Termo TE 022.00/150 (X070047)
Ravak Termo TE 022.00/150 Termoбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Termo TE 022.00/150
Термостат для ванни Ravak TE 022.00 / 150 X070047 | 8 815 грн. |
Термостат для ванни Ravak TE 022.00/150 X070047 | 8 815 грн. |
Змішувач для ванни Ravak Termo 100, без лійки TE 022.00/150 (X070047) | 10 080 грн. |
Термостат для ванны Ravak TE 022.00/150 (X070047) X070047 | 8 639 грн. |
Термостат для ванни Ravak TE 022.00/ 150 X070047 | 8 815 грн. |
Користуємося кілька місяців.Дуже задоволені змішувачем.Вперше придбали змішувач з термостатом, користуватися зручно, не має перепадів температури, як зі звичайним змішувачем. Гарний вигляд Через особливість конструкції, при високому тиску в системі (8 і більше атмосфер), туго відкривається подача води.Після встановлення редуктора на вході в систему подачі води, повертатися легко. Микита: користуюся Ravak Termo TE 022.00/150 кілька місяців |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості змішувача Ravak Termo TE 022.00/150:
- Обмежувач температури води (38 °C)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →