Умивальник Ravak Uni Slim 400 400 мм (XJX01140002)
Фото 4 |
Ravak Uni Slim 400 |
|
Гарантія від виробника: 3 роки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Uni Slim 400 400 мм
Усі ціни 7 →Умивальник накладний керамічний Ravak UNI Slim 400 мм круглий XJX01140002 | 6 450 грн. |
Умивальник накладний RAVAK UNI 400x400x120мм круглий білий XJX01140002 | 6 450 грн. |
Ravak Ravak Раковина UNI SLIM 400 - XJX01140002 | 6 449 грн. |
Умывальник керамический Ravak UNI Slim 400 белый XJX01140002 | 6 450 грн. |
Раковина RAVAK Uni 400 Slim XJX01140002 біла | 6 450 грн. |
Умивальник UNI 400 Slim, RAVAK (XJX01140002) | 6 450 грн. |
Умивальник накладний RAVAK UNI 400x400x120мм круглий білий XJX01140002 | 6 450 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →