Ванна Ravak Vanda II 170x70 см (CP21000000)
Відео 1Фото 8 |
Ravak Vanda II 170x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Vanda II 170x70 см
Усі ціни 14 →Ванна акрилова Ravak VANDA II 170x70 CP21000000 | 14 362 грн. |
Ванна Ravak Vanda II 170x70 см (CP21000000) CP21000000 | 14 362 грн. |
Ванна акрилова Ravak VANDA II 170x70 CP21000000 | 15 437 грн. |
Ravak Ravak Ванна акрил. VANDA 2 170х70 - CP21000000 | 14 144 грн. |
Ванна акрилова RAVAK VANDA II 170x70 (CP21000000) | 15 437 грн. |
ще 9 пропозицій
2 0 2 1 |
Після падіння шампуню утворилася вибоїна і з тріщиною по колу. Реставрації не підлягає повна заміна, це після всього дорогого ремонту. Грош ціна такий ванній та виробнику! Вже нічого. Сервісу щодо рекламації немає. Гарантії немає. Тонка 1 мм, заявлено 5-6 мм. користуюся Ravak Vanda II 150x70 більше року |
зовнішній вигляд цінна, корпус ванни місцями на світлі просвічується користуюся Ravak Vanda II 150x70 менше місяця |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Ravak Vanda II
Ціни на Ravak Vanda II |
---|---|---|---|---|
Ravak Vanda II 150x70 см | від 11 889 грн. | 12 пропозицій | ||
Ravak Vanda II 160x70 см | від 10 758 грн. | 12 пропозицій | ||
Ravak Vanda II 170x70 см | від 14 060 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →