Умивальник Ravak Veda 400 400 мм
Фото 4 |
Ravak Veda 400 |
|
Можлива установка в кутку кімнати.
Умивальник встановлюється тільки на тумбу Ravak SD Veda 400.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Veda 400 400 мм
Умивальник накладний RAVAK Veda Slim 400x220x95мм прямокутний білий XJX012 | 3 827 грн. |
Ravak Ravak Раковина VEDA Slim 400, 40х22см, міні - XJX01240000 | 3 216 грн. |
Миниумывальник Ravak Veda Slim 400, белый XJX01240000 | 4 773 грн. |
Умивальник накладний RAVAK Veda Slim 400x220x95мм прямокутний білий XJX012 | 3 827 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →