Душова кабіна Ravak Walk-In Corner 120x80
Фото 9 |
Ravak Walk-In Corner 120x80 |
|
Скло має покриття AntiCalc (захист скла від бруду і вапняних відкладень)
Піддон купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ravak Walk-In Corner
Ціни на Ravak Walk-In Corner |
---|---|---|---|---|
Ravak Walk-In Corner 110x80 | від 22 291 грн. | 3 пропозиції | ||
Ravak Walk-In Corner 120x80 | від 20 408 грн. | 2 пропозиції | ||
Ravak Walk-In Corner 120x90 | від 24 355 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →