Ручна лійка Ravak 959.00
Ravak 959.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 959.00
Усі ціни 12 →Ручний душ Ravak Air 959.10 (X07P351) X07P351 | 774 грн. |
Ravak Ravak Лійка ручного душа Air, 1 функція, білий (959.10) - X07P351 | 773 грн. |
Ручний душ RAVAK Air 959.10, с 1 типом струи, белый X07P351 | 774 грн. |
Ручной душ Ravak Air 959.00 (X07P350) X07P350 | 903 грн. |
Ручной душ Ravak Air 959.10 X07P351 | 774 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Ravak X07P350:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (EasyClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →