Моторне мастило Ravenol TSi 10W-40 5 л
Ravenol TSi 10W-40 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravenol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravenol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Їжджу на цьому маслі більше 3-х років на ВАЗ 2109 1.5L з пробігом 550000+. Олія показала себе тільки з хороших боків. Від заміни до заміни практично немає чаду біля олії, доливаю максимум 200-300гр на 10 тисяч пробігу. Чорніти масло починає ближче до 8тис. Взимку в мороз -25 діставав щуп - олія не застигає. До цього заливав Esso, Shell, Elf - всі ці олії навіть поряд не стоять. Ціна трохи вища, ніж у популярних аналогів, але якість масла в рази краща, а якщо порівнювати з хорошими маслами типу Motul, Liqui Moly і т.д., то цінник дуже доступний і адекватний. Зауважував, що олія, яка привезена безпосередньо з Німеччини і куплена тут у офіціалів трохи відрізняються за складом (зміст сірки та інших домішок). Швидше за все, там є вже якісь присадки під наше паливо. Не застигає на морозі, немає чаду, співвідношення ціна/якість. Не завжди легко знайти у продажу Владимир И: користуюся Ravenol TSi 10W-40 4L більше року
Обычно если масло не чернеет, это значит, что оно плохо моет двигатель от угара и лака. |
Додати відгук
Модификації Ravenol TSi 10W-40
Ціни на Ravenol TSi 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Ravenol TSi 10W-40 1 л | від 329 грн. | 3 пропозиції | ||
Ravenol TSi 10W-40 4 л | від 1 154 грн. | 2 пропозиції | ||
Ravenol TSi 10W-40 5 л | від 1 417 грн. | 2 пропозиції |