Моторне мастило Ravenol VSI 5W-40 20 л
Товар застарів 4 696 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A3/B3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-98; Допуски Mercedes-Benz: 229.3 |
Ravenol VSI 5W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravenol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravenol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ravenol VSI 5W-40
Ціни на Ravenol VSI 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Ravenol VSI 5W-40 1 л | від 445 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravenol VSI 5W-40 4 л | від 1 578 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravenol VSI 5W-40 5 л | від 1 854 грн. | 5 пропозицій |