Razer Huntsman V2 TKL Purple Switch (RZ03-03941400-R3R1)
Відео 27Фото 7 |
Razer Huntsman V2 TKL Purple Switch Clicky (фірмові)Linear (фірмові) |
|
Різновид професійної клавіатури для кіберспорту від популярного бренду Razer з покращеними оптико-механічними перемикачами. У режимі максимальної частоти опитування (8000 Гц) оптична схема свічок забезпечує затримку всього 0,125 мс. Цей кейборд зможе легко розкрити потенціал професійного геймера! Розкладка використовує друге покоління оптико-механічних перемикачів Purple. Робота таких свічок супроводжується приємним для слуху кліком.
Оптико-механічна геймерська клавіатура Razer Huntsman V2 TKL Purple Switch облицьована надійною алюмінієвою пластиною. Передбачено знімну підставку для відпочинку зап'ясть. Кейборд використовує гібридну пам'ять, що дозволяє отримувати доступ до профілів користувача з хмарного сховища. Робота з налаштуваннями здійснюється за допомогою утиліти Razer Synapse 3. Передбачено легкий і швидкий запис макрокоманд. Декоративна ілюмінація ґрунтується на фірмових світлових ефектах Chroma RGB. Таке підсвічування поглибить і розширить занурення у світ мультимедійних та ігрових розваг. Цю клавіатуру можна замовити і з лінійними оптико-механічними свічками Red, які відрізняються тихим та м'яким натисканням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Huntsman V2 TKL Purple Switch
Усі ціни 66 →Razer Huntsman V2 TKL Purple Clicky Optical Switch (RZ03-03941400-R3R1) Bl | 6 999 грн. |
Клавіатура ігрова Razer Huntsman V2 Tenkeyless RGB Purple Switch (Black) R | 6 999 грн. |
RAZER Huntsman V2 Tenkeyless Purple Optical switch RU (RZ03-03941400-R3R1) | 6 999 грн. |
Клавіатура Razer Huntsman V2 Tenkeyless Purple Optical Switch USB (RZ03-03 | 6 139 грн. |
Клавіатура ігрова Razer Huntsman V2 Tenkeyless, Purple Optical switch, RU | 6 999 грн. |
Модификації Razer Huntsman V2 TKL
Ціни на Razer Huntsman V2 TKL |
---|---|---|---|---|
Razer Huntsman V2 TKL Purple Switch | від 5 047 грн. | 67 пропозицій | ||
Razer Huntsman V2 TKL Red Switch | від 5 047 грн. | 76 пропозицій |