Razer Kraken BT Kitty Edition
Відео 27Фото 19 |
Razer Kraken BT Kitty Edition |
|
Яскраві, цікаві та якісні повнорозмірні навушники від компанії Razer, яка перш за все відома своїми товарами для геймерів і кіберспортсменів. Ключова особливість моделі-яскравий дизайн, рожевий колір і форма з котячими вушками на наголов'я, завдяки чому виріб головним чином призначений для молодих дівчат. Виробником реалізована вбудована система підсвічування, при цьому підсвічуються як чаші, так і ті самі «котячі вушка».
Навушники мають м'які амбушюри зі штучної шкіри зі спеціальним охолоджуючим гелевим наповнювачем всередині, а також регульоване наголов'я, що забезпечує максимальний комфорт навіть при тривалому безперервному використанні. В основі навушників Razer Kraken BT Kitty Edition знаходяться 40-мм динамічні випромінювачі, що забезпечують чисте і насичене звучання без спотворень.
Реалізована підтримка кодека aptX Low Latency. Також виробником передбачений подвійний мікрофон з шумозаглушенням. Сполучення з джерелом сигналу здійснюється по бездротовому інтерфейсу Bluetooth v 5.0. Що ж стосується автономності, то на одному повному заряді навушники здатні пропрацювати до 20-50 год, залежно від того, чи використовує користувач систему активного шумозаглушення. А ось для зарядки чомусь використовується вже дещо застарілий інтерфейс microUSB. Важить пристрій 298 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Kraken BT Kitty Edition
Усі ціни 53 →Razer Kraken BT Hello Kitty and Friends Edition (RZ04-03520300-R3M1) Pink/ | 3 999 грн. |
Ігрова гарнітура Razer Kraken BT Hello Kitty Edition (Quartz) RZ04-0352030 | 3 999 грн. |
Навушники RAZER Kraken BT, Hello Kitty Edition (RZ04-03520300-R3M1) | 3 999 грн. |
Ігрова гарнітура Razer Kraken BT Hello Kitty Edition (RZ04-03520300-R3M1) | 3 999 грн. |
Гарнітура RAZER Kraken BT, Hello Kitty Edition (RZ04-03520300-R3M1) RZ04-0 | 3 999 грн. |