Навушники
Razer Kraken Quartz Edition (RZ04-02830300-R3M1)
Відео 30Фото 26 |
Razer Kraken Quartz Edition |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Kraken Quartz Edition
Усі ціни 16 →Ігрові навушники Razer Kraken Multi Platform Quartz Edition (RZ04-02830300 | 2 289 грн. |
Razer Kraken Quartz Edition (RZ04-02830300-R3M1) RZ04-02830300-R3M | 2 999 грн. |
Наушники с микрофоном Razer Kraken Multi Platform Quartz Edition (RZ04-028 | 2 245 грн. |
Razer Kraken Multi Platform Quartz Edition (RZ04-02830300-R3M1) RZ04-02830 | 2 999 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Razer Kraken Multi Platform Quartz Edition (RZ04-028 | 2 308 грн. |
ще 11 пропозицій
5 3 6 18 |
За 1,5 до грн - чудові навушники Якість звуку в іграх та музиці. М'які амбушюри, обплетення кабелю, яскравий дизайн, якісні матеріали. Дріт Dmitry Bogart: користуюся Razer Kraken Multi-Platform кілька місяців |
Шумоізоляція, нормальний звук, мікрофон Через 1 рік правий навушник перестав працювати, подвигнувши провід. Дуже тяжкі. Мікрофон такий собі. Під час розмови створюється луна всередині гарнітури Glongq: користуюся Razer Kraken Multi-Platform більше року |
Дуже круті навушники майже без недоліків Якісний звук Занадто сильний бас Рома Кураш: користуюся Razer Kraken Mercury Edition кілька місяців |
Показано 3 з 34 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Kraken Pro - наявність мікрофона
- Kraken Forged Edition - наявність мікрофона, ручна збірка, металева конструкція
РекомендуємоПорівняти в таблиці →