Литий диск RC Design RC-34 6,5x16/4x100 ET37 DIA60,1
Відео 2Фото 43 | від 5 675 до 7 958 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації RC Design RC-34 310
Характеристики
RC Design RC-34 6,5x16/4x100 ET37 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-34 6,5x16/4x100 ET37 DIA60,1
Сортувати
Литые диски RC Design RC-34 R16 W6.5 PCD4x100 ET37 DIA60.1 (black polished | 5 830 грн. |
RC Design RC34 Silver R16 W6.5 PCD4x100 ET37 DIA60.1 | 7 820 грн. |
RC Design RC34 R16 W6.5 PCD4x100 ЕТ37 DIA60.1 Black 620073459 | 5 675 грн. |
Диски RC Design RC-34 R16 W6.5 PCD4x100 ET37 DIA60.1 (black polished) | 6 063 грн. |
RC Design RC34 SG R16 W6.5 PCD4x100 ET37 DIA60.1 | 7 866 грн. |
RC Design RC34 R16 W6.5 PCD4x100 ЕТ37 DIA60.1 Black Polished 620073449 | 6 339 грн. |
RC Design RC34 SGVP R16 W6.5 PCD4x100 ET37 DIA60.1 | 7 958 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі