Умивальник REA Belinda 460 460 мм
Фото 19 |
REA Belinda 460 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Belinda 460 460 мм
Усі ціни 41 →Умивальник 45 см Rea Belinda grey REA-U8492 | 4 845 грн. |
Rea Rea Belinda REA-U6521 | 2 816 грн. |
Умивальник накладний REA U8490 BELINDA 465x335x135мм прямокутний чорний re | 5 210 грн. |
Умивальник Rea Belinda 32,5x45,5, сірий (REA-U8492) REA-U8492 | 5 034 грн. |
Rea умивальник Rea Belinda 32,5x45,5 grey (REA-U8492) | 4 868 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →