Умивальник REA Bonita 510 REA-U8701 510 мм
Фото 11 |
REA Bonita 510 REA-U8701 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Bonita 510 REA-U8701 510 мм
Усі ціни 19 →Раковина накладна-підвісна Rea Bonita 51 см білий глянсовий REA-U8701 | 3 942 грн. |
Умивальник підвісний REA U8701 BONITA 510x360x130мм прямокутний білий reac | 3 942 грн. |
Раковина накладна Rea Bonita белый (REA-U8701) REA-U8701 | 3 942 грн. |
Rea умивальник Rea Bonita 51x36 (REA-U8701) | 3 547 грн. |
Умивальник (раковина) REA BONITA накладний - підвісний REA-U8701 | 3 696 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →