Унітаз REA Carlo Mini Flat REA-C2760
Фото 30 |
REA Carlo Mini Flat REA-C2760 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Carlo Mini Flat REA-C2760
Усі ціни 45 →Унітаз підвісний Rea Carlos Rimless золото REA-C0669 із сидінням Soft Clos | 16 474 грн. |
Унітаз підвісний Rea Carlo Mini Rimless чорний REA-C8936 із сидінням Soft | 12 440 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий чорний REA CARLO MINI RIMLESS FLAT BLACK MAT | 14 397 грн. |
Rea унітаз Rea Carlo Mini Rimless сидіння дюропласт повільно падаюче (REA- | 6 900 грн. |
Унітаз підвісний Rea Carlo Mini Flat безобідковий з кришкою білий REA-C276 | 7 709 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →