Умивальник REA Carola 515 REA-U8198 515 мм
Фото 12 |
REA Carola 515 REA-U8198 |
|
Глибина чаші 110 мм. Гарантія від виробника 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Carola 515 REA-U8198 515 мм
Усі ціни 9 →Умивальник 51 см Rea Carola Slim REA-U8198 | 3 802 грн. |
Умивальник накладний REA U8198 CAROLA SLIM 515x390x140мм овальний білий re | 3 802 грн. |
Раковина накладна Rea Carola Slim белый (REA-U8198) REA-U8198 | 3 802 грн. |
Умивальник (раковина) REA CAROLA SLIM білий накладний REA-U8198 | 3 802 грн. |
Умивальник (раковина) REA CAROLA SLIM накладний білий REA-U8198 | 3 802 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →