Умивальник REA Dafne 715 REA-U0190 715 мм
Фото 6 |
REA Dafne 715 REA-U0190 |
|
Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Dafne 715 REA-U0190 715 мм
Усі ціни 14 →Умивальник врізний REA DAFNE 710x465x180мм білий прямокутний REA-U0190 | 3 626 грн. |
Раковина накладна Rea Dafne 70 белый (REA-U0190) REA-U0190 | 3 626 грн. |
Rea умивальник Rea Dafne 46,5x71 білий (REA-U0190) | 3 262 грн. |
Умивальник (раковина) REA DAFNE 70 білий врізний REA-U0190 | 3 626 грн. |
Умывальник (раковина) REA DAFNE 70 врезной белый rea-00000000248 | 3 626 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації REA Dafne 715 REA-U0190
Ціни на REA Dafne 715 REA-U0190 |
---|---|---|---|---|
REA Dafne 615 REA-U0786 615 мм | від 2 945 грн. | 10 пропозицій | ||
REA Dafne 715 REA-U0190 715 мм | від 3 262 грн. | 14 пропозицій | ||
REA Dafne 760 REA-U0040 760 мм | від 3 389 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →