Умивальник REA Dafne 760 REA-U0040 760 мм
Фото 5 |
REA Dafne 760 REA-U0040 |
|
Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Dafne 760 REA-U0040 760 мм
Усі ціни 13 →Умивальник Rea Dafne 75 REA-U0040 | 3 766 грн. |
Умивальник врізний REA DAFNE 760x465x180мм білий прямокутний REA-U0040 | 3 802 грн. |
Раковина накладна Rea Dafne 75 REA-U0040 | 3 766 грн. |
Rea умивальник Rea Dafne 75 47x76,5 білий (REA-U0040) | 3 389 грн. |
Умивальник (раковина) REA DAFNE 75 білий врізний REA-U0040 | 3 531 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації REA Dafne 760 REA-U0040
Ціни на REA Dafne 760 REA-U0040 |
---|---|---|---|---|
REA Dafne 615 REA-U0786 615 мм | від 2 945 грн. | 10 пропозицій | ||
REA Dafne 715 REA-U0190 715 мм | від 3 262 грн. | 16 пропозицій | ||
REA Dafne 760 REA-U0040 760 мм | від 3 389 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →