Умивальник REA Demi Slim 510 510 мм (REA-U1953)
Фото 10 |
REA Demi Slim 510 |
|
Глибина чаші 100 мм. Гарантія від виробника 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Demi Slim 510 510 мм
Усі ціни 13 →Умивальник 50 см Rea Demi Slim REA-U1953 | 3 490 грн. |
Rea Rea Demi Slim REA-U1953 | 3 626 грн. |
Умивальник накладний REA U1953 DEMI SLIM 510x390x135мм прямокутний білий r | 3 626 грн. |
Раковина накладна Rea Demi Slim белый (REA-U1953) REA-U1953 | 3 626 грн. |
Rea умивальник Rea Demi Slim 40x50,5 білий (REA-U1953) | 3 262 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →