Змішувач REA Fenix REA-B9851
Фото 8 |
REA Fenix REA-B9851 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Fenix REA-B9851
Усі ціни 30 →Змішувач для умивальника Rea Fenix чорний REA-B7849 | 5 632 грн. |
Rea Rea Fenix REA-B7849 | 5 632 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом REA FENIX CHROM хром латунь RE | 5 139 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Fenix золотий високий (REA-B6394) REA-B6394 | 6 758 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Fenix ??чорний, високий (REA-B7849) | 5 041 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →