Умивальник REA Kelly 490 REA-U6524 490 мм
Фото 7 |
REA Kelly 490 REA-U6524 |
|
Глибина чаші 110 мм. Гарантія від виробника 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Kelly 490 REA-U6524 490 мм
Усі ціни 25 →Умивальник 49 см Rea Kely REA-U6524 | 2 534 грн. |
Rea Rea Kelly REA-U6524 | 2 534 грн. |
Умивальник накладний REA KELLY 490x380x135мм білий прямокутний REA-U6524 | 2 534 грн. |
Раковина накладна Rea Kelly білий REA-U6524 | 2 534 грн. |
Rea умивальник Rea Kelly 38x49 marmo (REA-U5052) | 3 420 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →