Умивальник REA Livia 465 465 мм
Фото 12 |
REA Livia 465 |
|
Глибина чаші — 105 мм. Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Livia 465 465 мм
Усі ціни 30 →Умивальник на стільницю Rea Lea 46 см сірий матовий REA-U3801 | 3 802 грн. |
Умивальник накладний REA U3800 LIVIA 465x335x135мм прямокутний сірий reac- | 4 611 грн. |
Раковина накладна Rea Livia серый (REA-U3801) REA-U3801 | 3 846 грн. |
Rea умивальник Rea Livia 33,5x46,5 grey matt (REA-U3801) | 3 420 грн. |
Умивальник (раковина) REA LIVIA BEIGE накладний REA-U3802 | 3 564 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →