Душова система REA Mike REA-P0550
Фото 9 |
REA Mike REA-P0550 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Різьбове з'єднання-G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Mike REA-P0550
Усі ціни 13 →Душова система Rea Mike чорний REA-P0550 | 8 483 грн. |
Душова система Rea Mike чорний (REA-P0550) keramis-11173 | 10 560 грн. |
Душова система із термостатом REA MIKE BLACK із верхнім душем латунна чорн | 8 448 грн. |
Душовий гарнітур із термостатом Rea MIKE чорний (Rea-P0550) REA-P0550 | 8 448 грн. |
Rea душова система Rea Mike чорний (REA-P0550) | 7 561 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →