Умивальник REA Mona Slim 505 505 мм (REA-U6300)
Фото 11 |
REA Mona Slim 505 |
|
Глибина чаші 114 мм. Гарантія від виробника 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Mona Slim 505 505 мм
Усі ціни 13 →Умивальник 50 см Rea Mona Slim REA-U6300 | 2 957 грн. |
Умивальник накладний REA U6300 MONA SLIM 505x400x140мм прямокутний білий r | 2 957 грн. |
Раковина накладна Rea Mona Slim белый (REA-U6300) REA-U6300 | 2 957 грн. |
Rea умивальник Rea Mona Slim 40,2x50,7 білий (REA-U6300) | 2 957 грн. |
Умивальник (раковина) REA MONA SLIM накладний білий REA-U6300 | 2 957 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →