Змішувач REA Ortis REA-B1011
Фото 13 |
REA Ortis REA-B1011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Ortis REA-B1011
Усі ціни 27 →Змішувач для ванни Rea Ortis чорний матовий REA-B0232 | 15 734 грн. |
Rea Rea Ortis REA-B0232 | 15 734 грн. |
Змішувач одноважільний підлоговий у ванну REA ORTIS хром латунь REA-B1011 | 15 206 грн. |
Змішувач для ванни Rea Ortis золотий (REA-B7430) REA-B7430 | 17 002 грн. |
Rea змішувач для ванни Rea Ortis хром (REA-B1011) | 13 609 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →