Змішувач REA Ortis REA-B4891
Фото 7 |
REA Ortis REA-B4891 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Ortis REA-B4891
Усі ціни 18 →Змішувач для умивальника Rea Ortis чорний матовий REA-B4891 | 9 645 грн. |
Змішувач для ванної підлоговий REA ORTIS B4891 чорний латунь reac-00000000 | 9 645 грн. |
Змішувач для підлоги Rea Ortis чорний (REA-B4891) REA-B4891 | 9 644 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Ortis чорний матовий (REA-B4891) | 8 632 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA ORTIS чорний REA-B4891 | 9 645 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →