Унітаз REA Raul REA-C9660
Фото 15 |
REA Raul REA-C9660 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Raul REA-C9660
Усі ціни 9 →Унітаз підвісний безобідковий білий REA RAUL RIMLESS із сидінням з мікролі | 9 046 грн. |
Rea унітаз Rea Raul Rimless без обідка, підвісний, сидіння дюропласт повіл | 8 096 грн. |
Унітаз підвісний Rea Raul Rimless безобідковий з мікроліфтом білий REA-C96 | 9 046 грн. |
Унитаз Rea Raul Rimless без ободка, подвесной, сиденье дюропласт медленноп | 9 046 грн. |
Унітаз Rea Raul Rimless без обідка, підвісний, сидіння дюропласт повільно- | 9 046 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →