Умивальник REA Sol 500 500 мм (REA-U8605)
Фото 6 |
REA Sol 500 |
|
Глибина чаші — 110 мм. Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Sol 500 500 мм
Умивальник накладний REA SOL REA-U8605 500x385x135мм прямокутний білий | 5 773 грн. |
Умивальник (раковина) REA SOL білий накладний REA-U8605 | 5 773 грн. |
Умивальник (раковина) REA SOL накладний білий REA-U8605 | 5 773 грн. |
Умывальник Rea Sol накладной белый REA-U8605 | 5 773 грн. |
Умивальник накладний REA SOL REA-U8605 500x385x135мм прямокутний білий | 5 773 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →