Змішувач REA Vintage Old Black High REA-B0227
Фото 5 |
REA Vintage Old Black High REA-B0227 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Vintage Old Black High REA-B0227
Змішувач для умивальника Rea Vintage чорний REA-B0227 | 4 752 грн. |
Змішувач для раковини Rea Vintage чорний (REA-B0227) REA-B0227 | 4 752 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA VINTAGE OLD BLACK чорний високий R | 4 752 грн. |
Змішувач для ванної кімнати Rea Vintage Old Чорний Високий REA-B0227 | 5 940 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →