Умивальник REA Wendy 590 REA-U0157 590 мм
Фото 5 |
REA Wendy 590 REA-U0157 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Wendy 590 REA-U0157 590 мм
Усі ціни 11 →Rea умивальник Rea Wendy 38,1x59 білий (REA-U0157) | 3 262 грн. |
Умивальник (раковина) REA WENDY накладний білий REA-U0157 | 3 626 грн. |
Умывальник (раковина) REA WENDY накладной белый rea-00000000213 | 3 626 грн. |
Умивальник (раковина) REA WENDY накладний білий rea-00000000213 | 3 626 грн. |
Раковина Rea Wendy (REA-U0157) REA-U0157 | 3 626 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →