REAL-EL Gaming 8710 TKL Backlit
Відео 3 |
REAL-EL Gaming 8710 TKL Backlit |
|
Бюджетна ігрова клавіатура REAL-EL Gaming 8710 TKL Backlit має компактний корпус на 87 клавіш. В конструкції передбачений металевий каркас, який забезпечує пристрою високу надійність. З'єднання з комп'ютером здійснюється за допомогою кабелю з роз'ємом USB, дріт знаходиться в захисному обплетенні. Клавіші отримали мембранне пристрій, хід легкий, практично безшумний, при цьому має зворотний зв'язок, як у більш дорогих механічних аналогах.
Всі кнопки легко знімаються, що дозволяє просто і швидко чистити клавіатуру від засмічень. Відмінною особливістю даної моделі є наявність RGB-підсвічування, яка може працювати в декількох режимах; передбачена також можливість регулювання яскравості світіння. Підсвічування цілком достатньо, щоб працювати з клавіатурою при вимкненому основному освітленні. Передбачена клавіша Fn, завдяки якій можна керувати мультимедіа програвач. Можливо задіяти «ігровий режим», при якому відключається клавіша Win. Вага клавіатури становить 800 г, що для моделі з компактним корпусом цілком достатньо, щоб не соватися по столу. Дана клавіатура є однією з кращих у плані співвідношення ціни і якості — серйозний конкурент для багатьох механічних аналогів з більш дорогою вартістю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Купити REAL-EL Gaming 8710 TKL Backlit
Усі ціни 53 →Клавіатура REAL-EL Gaming 8710 TKL Backlit Ukr Black EL123100030 | 599 грн. |
Клавиатура REAL-EL Gaming 8710 TKL Backlit USB черный UAH EL123100030 | 505 грн. |
Клавиатура REAL-EL Gaming 8710 TKL Backlit USB игровая с подсветкой | 563 грн. |
Клавиатура REAL-EL 8710 Gaming TKL Backlit, black | 586 грн. |
REAL-EL Клавіатура REAL-EL 8710 Gaming TKL Backlit, black | 596 грн. |
0 1 3 2 |
Підсвічування, малий розмір, можливість заблокувати кнопку win Першого дня вже знайшов мінус кнопка esc і w початку залипає. kentan: користуюся REAL-EL Gaming 8710 TKL Backlit менше місяця |
світиться, гарний відгук іноді при другому режимі підсвічування може відключитися підсвічування |
Чудова клавіатура за власну ціну Має гарне підсвічування, а також багатофункціональну клавішу Fn, яка дозволяє змінювати режим підсвічування, збільшувати/зменшувати звук (чого дуже не вистачало на минулій клавіатурі), має маленький розмір і органічно виглядає. Можна сказати за такі гроші недоліків немає, є звичайно мої причіпки такі як маленька клавіша Backspace і хоча користуюся вже 3 місяць досі іноді промахуюся N1krom: користуюся REAL-EL Gaming 8710 TKL Backlit кілька місяців |