Навушники
REAL-EL GD-750MV
Фото 5 |
REAL-EL GD-750MV |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REAL-EL GD-750MV
Усі ціни 35 →Гарнитура REAL-EL GD-750MV черная UAH EL124100006 | 314 грн. |
Гарнітура REAL-EL GD-750MV Black EL124100006 | 379 грн. |
Наушники REAL-EL GD-750MV с микрофоном | 360 грн. |
Гарнитура REAL-EL GD-750MV черная EL124100006 | 379 грн. |
REAL-EL Навушники REAL-EL GD-750MV | 377 грн. |
ще 20 пропозицій
спробувати можна купити але не рекомендую за те великий + навушники басисті більше баса ніж у косоник я за басистість їх купив але розглянув за якістю і приміркою пожалів що купив але навушники гучні басисті зате незвичні поетуму я вирішив слухати старі поки не розваляться а нові хай рік взагалі спробувати купити можна але може в навушнику порватися провід і важко буде назад вставляти тому в навушниках потрібно щоб для кабелю щоб туди йшов і припаяти так легше що вгорі тонко на якості це не утвориться але неприємно брати за нього мікрофон непоганий з незвички можуть не лягати на вуха дуже м'які як там не тканина, а речей гибкий пластик тобто в косонік схоже на вату тонкий провід взагалі не дуже рекомендую купувати косонік або не реал-ел а свен Тонкий провід на косонік товстий Верх подобається тим, що в косонік йде покришка вухо з непривички виглядає з навушника верх через голову тведей ніж у косонік щойно купив(ла) REAL-EL GD-750MV |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →