Навушники
REAL-EL GD-850
Відео 1Фото 6 |
REAL-EL GD-850 |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REAL-EL GD-850
Усі ціни 41 →Наушники Real-EL GD-850 Black (EL124100025) EL124100025 | 753 грн. |
Bluetooth-гарнітура REAL-EL GD-850 Black EL124100025 | 899 грн. |
Наушники REAL-EL GD-850 с микрофоном (Bluetooth) | 854 грн. |
REAL-EL Навушники REAL-EL GD-850 Black | 898 грн. |
Навушники REAL-EL GD-850 Black | 898 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →