Навушники
REAL-EL GDX-7680
Фото 9 |
REAL-EL GDX-7680 |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REAL-EL GDX-7680
Усі ціни 44 →Гарнитура REAL-EL GDX-7680 Black UAH EL124100046 | 816 грн. |
Гарнітура REAL-EL GDX-7680 Black EL124100046 | 949 грн. |
Наушники REAL-EL GDX-7680 игровые с микрофоном 4pin + PC | 902 грн. |
Навушники REAL-EL GDX-7680 Black | 1 061 грн. |
REAL-EL GDX-7680 Black (EL124100046) | 890 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →