Навушники
REAL-EL GDX-7780
Відео 1Фото 15 |
REAL-EL GDX-7780 |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REAL-EL GDX-7780
Усі ціни 49 →Гарнитура REAL-EL GDX-7780 Black EL124100047 | 1 038 грн. |
Гарнітура REAL-EL GDX-7780 Black EL124100047 | 1 249 грн. |
Наушники REAL-EL GDX-7780 Black | 1 075 грн. |
Наушники REAL-EL GDX-7780 игровые 7.1 с микрофоном USB | 1 128 грн. |
Навушники REAL-EL GDX-7780 Black | 1 298 грн. |
ще 20 пропозицій
Навушники самі по собі не погані, АЛЕ шарнір який тримає амбушури ДУЖЕ і ще раз напишу ДУЖЕ легко зламати, і зламавши один раз ви вже не полагодите їх Звук чудовий, Мікрофон Зламалися через 9 місяців Миша: |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →