Комп'ютерні колонки REAL-EL S-250
Відео 5Фото 8 |
REAL-EL S-250 2021 рік |
|
Добротна та порівняно недорога двосмугова стереофонічна аудіосистема формату 2.0 із вбудованим підсилювачем, корпусом із щільного MDF, зручною бічною панеллю управління та аналоговим входом. Позиціонуються як доступний продукт середньої цінової категорії 2021-го року, орієнтований на користувачів, яким потрібна універсальна акустика, що якісно звучить, з персонального комп'ютера, моноблока, неттопа або ноутбука.
Така система забезпечує впевнене та гучне звучання, тембр якого можна додатково налаштувати за допомогою аналогових поворотних регуляторів. Колонки REAL-EL S-250 обладнані аналоговим входом з роз'ємами 2хRCA та комплектується кабелем 3-pin miniJack 3.5mm->2xRCA, за допомогою якого можна отримати звук із будь-якого джерела, оснащеного аналоговим виходом. Одна з двох колонок є активною і містить блок живлення, підсилювач звукової частоти і органи управління. Друга колонка – пасивна, підключається до активної та оснащена лише динаміками. Тридюймові широкосмугові динамічні випромінювачі та дюймові твіттери забезпечують коректне відтворення широкого частотного діапазону від 65 Гц до 20000 Гц, якого цілком достатньо для прослуховування музичного контенту, перегляду відео та акустичного оформлення захоплюючих ігор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Купити REAL-EL S-250
Усі ціни 30 →Акустична система REAL-EL S-250 (EL121000005) | 1 639 грн. |
Акустическая система REAL-EL S-250 Black | 1 704 грн. |
Мультимедійна акустика REAL-EL S-250 Black (EL121000005) | 2 349 грн. |
Акустична система REAL-EL S-250 Black EL121000005 | 1 899 грн. |
Акустическая система real-el s-250 Black | 1 677 грн. |
Ціна. Низькі частоти. Якість матеріалів. Відсутність можливості підключити сабвуфер, але це вже дуже суб'єктивний недолік MegaBod GS: користуюся REAL-EL S-250 більше року |
Не дивлячись на мінімальну частоту у 65 Гц, бас все одно досить приємний. До високих частот теж немає жодних питань. Для меломану ідеальний варіант, бо на колонках приємно слухати абсолютно все: від року та класичної музики до хардстайлу та фону.