Стабілізатор напруги REAL-EL STAB SLIM-2000 2 кВА / 1600 Вт (EL122400008)
Фото 3 |
REAL-EL STAB SLIM-2000 2 кВА / 1600 Вт
Тип:релейний
Потужність:2 кВА, активна 1600 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити REAL-EL STAB SLIM-2000 2 кВА / 1600 Вт
Усі ціни 28 →Real-El REAL-EL STAB SLIM-2000, white (EL122400008) | 2 749 грн. |
Cтабілізатор REAL-EL STAB SLIM-2000 White EL122400008 | 2 749 грн. |
Стабилизатор real-el stab slim-2000, white (el122400008) | 2 623 грн. |
Стабилизатор напряжения REAL-EL STAB SLIM-2000 | 2 612 грн. |
Стабілізатор напруги REAL-EL STAB SLIM-2000 Білий | 2 749 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації REAL-EL STAB SLIM-2000
Ціни на REAL-EL STAB SLIM-2000 |
---|---|---|---|---|
REAL-EL STAB SLIM-500 0.5 кВА / 400 Вт | від 1 444 грн. | 38 пропозицій | ||
REAL-EL STAB SLIM-1000 1 кВА / 800 Вт | від 1 642 грн. | 27 пропозицій | ||
REAL-EL STAB SLIM-2000 2 кВА / 1600 Вт | від 2 136 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →