Стабілізатор напруги REAL-EL STAB SLIM-500 0.5 кВА / 400 Вт (EL122400006)
Фото 2 |
REAL-EL STAB SLIM-500 0.5 кВА / 400 Вт
Тип:релейний
Потужність:0.5 кВА, активна 400 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити REAL-EL STAB SLIM-500 0.5 кВА / 400 Вт
Усі ціни 37 →Real-El REAL-EL STAB SLIM-500, white (EL122400006) | 1 729 грн. |
Стабілізатор REAL-EL STAB SLIM-500 White EL122400006 | 1 729 грн. |
Стабилизатор real-el stab slim-500, white (el122400006) | 1 763 грн. |
Стабилизатор напряжения REAL-EL STAB SLIM-500 | 1 709 грн. |
Стабілізатор напруги REAL-EL STAB SLIM-500 Белый | 1 729 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації REAL-EL STAB SLIM-500
Ціни на REAL-EL STAB SLIM-500 |
---|---|---|---|---|
REAL-EL STAB SLIM-500 0.5 кВА / 400 Вт | від 1 443 грн. | 38 пропозицій | ||
REAL-EL STAB SLIM-1000 1 кВА / 800 Вт | від 1 689 грн. | 28 пропозицій | ||
REAL-EL STAB SLIM-2000 2 кВА / 1600 Вт | від 2 126 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →