Смартфон Realme 5i 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 8Фото 13 | Товар застарів 4 249 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 6.52; роздільна здатність екрану: 1600х720 (20:9); Захист екрана: Gorilla Glass v3; Співвідношення дисплей/корпус (%): 83; ОС: Android 9.0; Модель процесора: Snapdragon 665; Процесор (ГГц): 2; Графічний процесор: Adreno 610; ОЗП (ГБ): 4; Пам'ять (ГБ): 64 в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони Realme →
від 3 099 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 4 модулі, 13 МП, зарядка: 5400 мАгод, 198 г
від 3 310 грн.
6.49 ", 265 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 4 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 4680 мАгод, 180 г
від 3 685 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 4 модулі, 13 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 204 г
від 3 499 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 3 535 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 4 295 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 3 789 грн.
6.5 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 3 719 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 12 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5080 мАгод, 195 г
від 3 299 грн.
6.71 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, JLQ JR510, камера: 2 модулі, 12 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 204 г
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 3 399 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод, 193 г
від 3 700 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4780 мАгод, 197 г
від 4 299 грн.
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 195 г
від 3 439 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод, 193 г
від 3 847 грн.
6.53 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 194 г
Realme 5i 64 ГБ / 4 ГБ
32 ГБ / 3 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Snapdragon 665
Камера:4 модулі, 12 МП, + 8 МП, макро
Відео:4K
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:195 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Realme 1-x (середні)Порівняти в таблиці →
від 13 862 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 13 199 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 599 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 290 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 12 090 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 173 г
від 7 699 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 12 029 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 13 720 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 11 748 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 10 090 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 8 825 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 499 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 521 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 11 374 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 13 550 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 5 539 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 14 099 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 7 500 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 14 299 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 173 г
від 12 385 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
АксесуариВсі аксесуари для Realme 5i 64GB →
Відеоогляди
REALME 5i бросил вызов REDMI NOTE 8 – бюджетная БИТВА!
13 квітня 202067 272 перегляда
Realme 5i полный обзор автономного крепыша! В чём разница с Realme 5 и выгодней ли Redmi Note 8?!
24 березня 202015 768 переглядів
Realme 5i - РЕАЛЬНЫЙ КОНКУРЕНТ XIAOMI!
31 березня 20207 678 переглядів
ЧЕСТНЫЙ ОБЗОР REALME 5i / ВСЕ ПЛЮСЫ И МИНУСЫ
28 березня 20204 136 переглядів
НОВИНКА! Realme 5i распаковка и краткий обзор.
24 березня 20202 612 переглядів
Обзор смартфона Realme 5i: титан автономности и квадрокамера в придачу
14 квітня 20202 220 переглядів
Обзор Realme 5i - Бюджетник который "надирает" зад Redmi Note 8
31 березня 2020758 переглядів
Realme 5i Распаковка и по пунктам)))
19 березня 20202 185 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана