Міксер будівельний Rebir IE-1205-16/1300ER
Rebir IE-1205-16/1300ER |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rebir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rebir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rebir IE-1205-16/1300ER
Дрель Rebir IE-1205-16/1300ER | 7 081 грн. |
Дриль Rebir IE-1205-16/1300ER | 7 290 грн. |
Дриль Rebir IE-1205-16/1300ER | 8 184 грн. |
Модификації Rebir IE-1205-16/1300ER
Ціни на Rebir IE-1205-16/1300ER |
---|---|---|---|---|
Rebir IE-1205-16/1300ER | від 7 081 грн. | 3 пропозиції | ||
Rebir IE-1205-16/1450ER | від 8 366 грн. | 1 пропозиція | ||
Rebir IE-1205-16/1700ER | від 8 547 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →